کلینیک بازرگانان” با استناد به مجوز و پروانه فعالیت خود، ارائه خدمات ترخیص کالا، گشایش اعتبار اسنادی ، حواله ارز ، ثبت سفارش، اخذ مجوز ، حل اختلاف و اخذ آراء به نفع در دعاوی حقوقی، ارائه خدمات در زمینه مالیات و بیمه و نقل و انتقال وجه و صادرات و واردات و هیجینگ  و … را در کارنامه خود ثبت نموده است.
اندوخته های علمی وتجربی موجب توانائی این شرکت در ارائه خدمات به شرکت های تولیدی و بازرگانان معتبر کشور گردیده و نوع خدمات ارائه شده از ابتدای شکل گیری تا کنون رشد چشمگیری داشته است .

مدیریت متمرکز، نیروی متخصص و با تجربه، ارتباطات قوی ، توانمندی اطلاعاتی با استفاده از آخرین قوانین و مقررات، این شرکت را قادر ساخته به خوبی ودر کمترین زمان ممکن هر گونه عملیات را با موفقیت به انجام رساند .

با توجه به تعهدی که در برابر تجار و بازرگان و مدیران عامل داریم، می کوشیم در دنیا بهترین را ارائه نماییم. برای اینکه بتوانیم بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نماییم اقدام به تشکیل سیستم هایی کردیم تا بتوانیم با یکایک مشتریان آشنا شده و به نیازهای آن ها پی ببریم و خدماتی با بالاترین معیار و تعهد ارائه نماییم. خواسته ها و نیازهای مشتریان در کانون توجه ما قرار دارد. به یکدیگر احترام میگذاریم به کیفیت انجام کار اهمیت میدهیم و بسیار حرفه ای و متخصص هستیم. از آن جهت که ما نخستین انتخاب مشتریان هستیم که توانسته ایم خدماتی با بهترین کیفیت و نیز عملکردی عالی ارائه نماییم و از این خدمت بر خود می بالیم.